TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Antalyia Turcja - czysta woda i piękne wybrzeże

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Antalya – to najbardziej popularny kurort w Turcji. Ma bogatą historię, ciepłe morze, piękne słońce, wspaniały wypoczynkowy charakter wpleciony w piękno nowoczesnej infrastruktury turystycznej, tworzy idealne warunki na wypoczynek.

Region, w którym znajduje się Antalya, w starożytności był centrum wszystkich mistycznych wydarzeń. Dziś nazywa się  "Riwierą Turecką" - dla naturalnego piękna i jego archeologicznych skarbów.

Miasto jest zbudowane na wysokości 39 metrów nad poziomem morza, na skalistym wybrzeżu i rozciąga się wzdłuż Zatoki Antalya. Tam ziemia i morze oddzielone są rozciągającymi się kilometrami plażami, a strzeliste strome klify na tle błękitnego nieba i głębokie jaskinie już tylko wzmacniają fantastyczne piękno tego miejsca. Czysta woda i piękno wybrzeża – to atuty Antalyi. W związku z tym, może ona konkurować z drogimi i odległymi kurortami z egzotycznych wysp.

Nowoczesne i komfortowe hotele różnych kategorii, liczne ośrodki sportowe, tętniące życiem kluby nocne, bary i restauracje, liczne sklepy - to wszystko przyciąga tysiące turystów z całego świata do Antalyi.

Autor: Andrzej Zalewski

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO