TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Bezpieczeństwo w Bodrum w czasie wakacji i zabawy

Lipiec w Bodrum- czas urlopów i zabawy

Miesiące wakacyjne w Bodrum tętnią życiem zarówno w dzień jak i w nocy. W dzień turyści spacerują i zwiedzają okoliczne zabytki, bądź też wylegują się na plażach. Mniej odporni na słońce chowają się w portowych knajpkach, w poszukiwaniu cienia, egzotycznych napojów i potraw. Atrakcji znajdziemy tam naprawdę sporo, począwszy od sportów wodnych, poprzez dyskoteki, restauracje, szkoły nurkowania, a na zwiedzaniu kończąc. Miłośnicy nocnej rozrywki koniecznie powinni odwiedzić słynną dyskotekę na plaży HALIKARNAS. Fantastyczna muzyka, niesamowite efekty świetlne, tryskające fontanny i tłumy ludzi, a to wszystko w otoczeniu pozostałości starożytnej świątyni.

O czym należy pamiętać w Bodrum?

Zawsze będąc na wakacjach powinniśmy pamiętać o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich. Bodrum to  bardzo znana, turystyczna miejscowość, zatem musimy być przygotowani na tłumy turystów a także na wielu złodziei. Na całym świecie w takich skupiskach grasują drobni przestępcy i najczęściej ich celem są turyści. Uważajmy więc na swoje dokumenty, pieniądze, a przede wszystkim uważajmy na siebie. Nigdy nie chodźmy pojedynczo i z dala od grupy turystów. Po zmroku najlepiej przebywać w miejscach chronionych, takich jak kurorty czy hotele.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO