TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption affiliate program

Bodrum- prognoza pogody na dziś, jutro, pojutrze, temperatury

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Bodrum to bardzo znana miejscowość wypoczynkowa położona nad samym Morzem Egejskim w Turcji. Panuje tam klimat śródziemnomorski, zatem przez wiele miesięcy w roku jest tam stosunkowo ciepło. Nie tylko pełnia lata sprzyja wczasom i wypoczynkowi, ale również miesiące wiosenne i jesienne. Oczywiście mimo wysokich temperatur powietrza i wody w miesiącach wiosennych i jesiennych musimy być przygotowani na ulewne deszcze. Jednak nawet pogoda deszczowa, w tak pięknym miejscu nie powinna stanowić większego problemu, gdyż znajdziemy tam wiele rozmaitych atrakcji, które nie pozwolą się nudzić nawet w deszczowe dni.

Bodrum- temperatury powietrza i wody

Typowa prognoza pogody:

Aktualnie w Bodrum panują idealne warunki urlopowe. Skończyła się pora deszczowa i praktycznie ciągle świeci mocne słońce. Dziś temperatury powietrza w tym pięknym kurorcie wynosiły 24° C w dzień i 18° C w nocy. Niebo było całkowicie bezchmurne, wiał tylko delikatny wietrzyk z nad morza. W kolejnych dniach nie przewiduje sięwiększych zmian, jedynie od połowy miesiąca temperatury powietrza będą dość znacznie wzrastać. Temperatura wody wynosi około 22° C, więc bez problemu można korzystać z kąpieli w morzu i opalać się na wspaniałych plażach. Idealny więc jest to czas do zwiedzania zabytków i podziwiania okolicy. Tych pierwszych jest w Bodrum dość sporo więc miłośnicy historii nie powinni być rozczarowani. Natomiast ci, którzy lubią przyrodę również będą mile zaskoczeni, gdyż przyroda po porze deszczowej jest wyjątkowo bujna i robi duże wrażenie.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO