TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Czerwiec - Antalya - pogoda, temperatury powietrza i wody.

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Wraz z nadejściem czerwca do tureckich kurortów przychodzi czas na wakacje na plaży - pogoda w czerwcu w Antalyi jest bajecznie ciepła i niezwykle słoneczna. Dobowa temperatura utrzymuje się w granicach +30-32 stopni Celsjusza. Takie gorąco, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, w czerwcu znosi się bardzo łatwo. Przyjemny faktem jest to, że Turcja geograficznie znajduje się w strefie bardzo niskiej wilgotności. Woda morska jest podgrzewana do komfortowej temperatury (ok. +23-24 stopni Celsjusza), w nocy woda morska nie ostygnie, jak to było do niedawna w maju.

Czerwiec w Antalyi.

Morze i plaże w Antalyi w czerwcu nie są zatłoczone, ponieważ nie ma masowego najazdu turystów, a z tego samego powodu obsługa w hotelach, barach i restauracjach jest jeszcze energiczna i świeża, a zwłaszcza w serwisie.

W czerwcu na lokalnych rynkach, w cenie dość atrakcyjnej można zaopatrzyć się w świeżo uprawiane warzywa i owoce. Dzięki ciepłej pogodzie czerwca zaczynają przynosić owoce: figi, truskawki, wiśnie i inne owoce i warzywa.

W czerwcu do Antalyi.

W czerwcu  ceny za wycieczki do Antalyi nie osiągają szczytu, pomimo oczywistego faktu, że w tureckich kurortach jest sezon turystyczny. Dlatego, jeśli planujemy spędzić urlop w Antalyi w czerwcu (szczególnie w pierwszej połowie), automatycznie otrzymujemy wielką szansę, aby dopisać znaczną kwotę pieniędzy do budżetu rodzinnego. Zamawiając w biurze podróży z wyprzedzeniem chęć odpoczynku w Antalyi w miesiącu czerwcu, możesz liczyć na wyjazd do tureckiego wybrzeża na ofertę specjalną, która jest niewątpliwie bardziej korzystna z finansowego punktu widzenia.

Autor: Andrzej Zalewski

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO