TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Pogoda – temperatury i opady – czerwiec Stambuł

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Czerwiec w Stambule to pierwszy z miesięcy prawdziwego lata. Na plażach pojawia się coraz większa ilość turystów. Zachęca ich do tego niewątpliwy wzrost temperatury wody morskiej, która w czerwcu wynosi 20°C. Na termometrach również o wiele wyższe wartości. Standardem w czerwcu są temperatury na poziomie 27°C. Coraz łatwiej, więc o brązową opaleniznę. Warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu naszej skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Słońce utrzymuje się na horyzoncie przez ok. 10 godzin na dobę.

Opady pojawiają się bardzo rzadko. Prawdopodobieństwo ich wystąpienia to jedynie 12%. Jeśli wybieramy się na urlop do Stambułu właśnie w czerwcu należy liczyć się z pojawieniem się deszczu na przestrzeni 3-4 dni. Opady są przelotne i w żaden sposób nie utrudniają wypoczynku. Wilgotność powietrza utrzymuje się na poziomie 70%. Najwyższa temperatura odnotowana w czerwcu na terenie Stambułu to 40°C, a najniższa - 12°C.

Autor: Mariusz Cebula

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO