TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Czerwiec – Alanya – czy to dobry miesiąc na urlop w Turcji?


Wyjazd w czerwcu, a zwłaszcza pod jego koniec do Alanya serwują sobie całe rodziny, szczególnie dorośli z małymi dziećmi. Wtedy kończy się rok szkolny, rodzice dostają pierwsze urlopy, a podróż w tym czasie jest brana również pod względem warunków pogodowych. Jadąc z małymi latoroślami trzeba pamiętać, że upały są dla nich bardzo męczące. Dlatego urlop na Riwierze Tureckiej w lipcu lub w sierpniu może okazać się dla nich po prostu nie do zniesienia. Czerwiec w takim razie jest optymalnym terminem na rodzinne wakacje w tym regionie.

Przed wyjazdem, zabierając ze sobą dzieci należy dopilnować, aby dobrze spakować bagaż swój i dziecka. W nich na pierwszym miejscu powinny znaleźć się olejki do opalania z wysokim faktorem UV, nakrycia głowy, przewiewne ciuchy, a także ewentualne leki i kosmetyki na podrażnioną od opalania skórę. Nie powinno zabraknąć farmaceutyków odpowiedzialnych za różnego rodzaju uczulenia, czy też dolegliwości żołądkowe.

Autor: Katarzyna Helm

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO