TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Pogoda w Edrine Turcja

Edirne leży w północno-zachodniej części Turcji. Pozbawione jest dostępu do morza stąd też w pogodzie nie ma cech charakterystycznych dla klimatu śródziemnomorskiego. Lato na obszarze miasta należy do stosunkowo ciepłych. Najwyższe temperatury notuje się od lipca do października. Termometry pokazują wówczas bardzo często ponad 30°C. Lato jest tutaj suche, bardzo trudno o opady. Wilgotność powietrza to średnio ok. 60%. Słońce w miesiącach letnich utrzymuje się na horyzoncie nawet przez 13 godzina na dobę.

Zima jest dosyć chłodna. Temperatury nie przekraczają w okresie od grudnia do lutego 5-8°C. Dodatkowo w tym czasie pojawiają się dosyć duże opady deszczu, a przy niższych temperaturach w szczególności w nocy również i śniegu. Wiosna jest okresem bardzo przyjemnym. Na termometrach pojawiają się temperatury na poziomie 15-20°C. Powoli zanikają w tym czasie opady, a w Edrine zwiększa się ruch turystyczny.

Autor: Mariusz Cebula

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO