TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Pogoda w Icemeler Turcja

Pora zimowa rozpoczyna się w Icemeler na przełomie listopada i grudnia i jest dosyć chłodna. Temperatury nie przekraczają wówczas 10 ºC.

Zima to również duże natężenie opadów. Największa ich ilość przypada na grudzień – ok. 200 mm. W tym czasie na niebie królują ciemne chmury, a deszcz pada w połowie dni w miesiącu. Icemeler pozbawione jest w tym czasie ruchu turystycznego, który powraca na dobre już z końcem kwietnia.

W maju pojawiają się już wysokie temperatury. Szczyt upałów przypada jednak na lipiec i sierpień. Na termometrach notuje się wówczas ponad 30ºC, a ulubionym zajęciem turystów staje się wylegiwanie na plaży. Od morza wieje lekka bryza, a ciała turystów chłodzi czasem bardzo rzadko pojawiający się przelotny deszcz. Słońce utrzymuje się na horyzoncie w sierpniu nawet przez 13 godzin. Wilgotność powietrza na przestrzeni całego roku nie spada poniżej 60%.

Autor: Mariusz Cebula

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO