TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Kurorty w regionie Marmaris: Icmeler, Sarygerme, Turunc.

Icmeler

Icmeler znajduje się w małej zatoce, 8 km na zachód od Marmaris. Przed laty Icmeler był częścią  Marmaris, Icmeler, ale dziś jest on samodzielnym, popularnym kurortem. W tłumaczeniu z tureckiego Icmeler oznacza "utracony raj", co w pełni odpowiada rzeczywistości: górski, zamglone stoki ciągnące się w dół do piaszczystych plaż Icmeler oraz czyste morze pod błękitnym niebem – idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych i rodzinnych wakacji. Plaża w Icmeler składa się z piasku i kamieni. Jeśli spojrzeć z brzegu w stronę morza, zobaczymy wspaniały widok składający się z małych wysp, górujących nad ciepłym Morzem Śródziemnym.

Sarygeme

Sarygeme ​​znajduje się 20 km od lotniska w Dalaman i przyciąga wielu turystów doskonałymi warunkami do nurkowania i zdrowym, górskim powietrzem.
Babaada malownicza wyspa, położona naprzeciwko plaży Sarygerme jest stałym miejscem odwiedzin dla jachtów i statkow wycieczkowych. Przeciwległa strona skalistej wyspy przyciąga miłośników podwodnego nurkowania. Wszystkie hotele znajdują się na niskich wysokościach w górach i oferują niezapomniane widoki na morze. Z Sarygerme  można  również wyruszyć do starożytnego miasta Didim i zobaczyć wspaniałą świątynię Apolla, czy starożytnego miasta Miletu, gdzie mieszkał i medytował wielki filozof Thales.

Turunc

Turunc znajduje się 20 km od Marmaris, nad brzegiem malowniczej zatoki. Naturalna laguna jest otoczona przez strome klify, porosłe pachnącymi sosnami  i posiada piękną piaszczystą plażę w zatoce na odcinku 500 metrów. W uznaniu niepowtarzalnych walorów i niezwykłej czystości morza i plaż. Turunc otrzymał europejski certyfikat  „Błękitna flaga ".

Autor: Andrzej Zalewski

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO