TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Kwiecień - pogoda w Turcji - temperatury powietrza i wody

Ci, którzy lubią słoneczną pogodę, jednak męczą ich mocne upały, to powinni wybrać się do Turcji właśnie w kwietniu. Jest to wręcz idealny ku temu moment, gdyż temperatury są już na tyle wysokie, że można w niektórych regionach opalać się na plaży a także kąpać w morzu. Ponadto pogoda sprzyja zwiedzaniu i poznawaniu pięknej okolicy.

W kwietniu temperatury w Turcji wahają się w granicach od 18 do 22° C w dzień i około 7° C mniej w nocy. Temperatura wody w wielu miejscach przekracza już 20 ‘ C, zatem co odważniejsi mogą z powodzeniem pławić się w morskich falach. W kwietniu nie powinniśmy natrafić już na opady deszczu, raczej w pełni gości już tam słońce. Oficjalnie rozpoczyna się też sezon turystyczny, zatem wszystkie dotychczasowe ceny idą znacznie w górę. Warto jednak odwiedzić właśnie w tym okresie ten wspaniały kraj, gdyż zachwyci nas i zaskoczy bujną przyrodą, zapachami i krajobrazami.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO