TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Listopad- pogoda w Turcji- temperatury powietrza i wody

Listopad w Turcji to czas pory deszczowej, która zaskakuje w najmniej oczekiwanych momentach. Temperatury wynoszą od 13 do 21° C w dzień, a w nocy od 2 do 11° C. Zatem nawet gdy przestaje padać, to temperatury nie pozwalają raczej na kąpiele w morskich falach i opalanie. Można natomiast z powodzeniem zwiedzać ten wspaniały kraj, poznawać jego historię, przyglądać się życiu mieszkańców i popatrywać ich obyczaje i kulturę. Gdy zacznie padać deszcz, to warto wybrać się do zwiedzania muzeum, do restauracji i na zakupy.

Co zabrać do Turcji jadąc na urlop w listopadzie?

Przede wszystkim należy pamiętać o zabraniu ciepłych ubrań, bowiem nawet gdy wybieramy się w rejony gdzie temperatury w listopadzie są dość wysokie, to z całą pewnością w nocy będzie bardzo chłodno. Warto zabrać też parasole, płaszcze nieprzemakalne a także leki na przeziębienie. Skoki temperatur, a także obfite deszcze i wilgotne powietrze sprzyjają chorobom układu oddechowego, lepiej więc być przygotowanym na taki wypadek.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO