TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Pogoda – temperatury i opady – listopad Stambuł

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Listopad w Stambule należy do jednego z najbardziej deszczowych miesięcy w ciągu roku. Łączna ilość opadów przekracza bardzo często 100 mm.

W ciągu całego miesiąca deszcz pojawia się, aż w 15 dniach. Taki stan pogody nie sprzyja zwiedzaniu. Hotele są opustoszałe, a kurorty nadmorskie na okres od listopada do lutego zwykle zawieszają swoją działalność ze względu na brak turystów. Z końcem listopada pojawiają się również nierzadko pierwsze opady śniegu. Temperatura w Stambule nie przekracza w tym czasie 10°C. Najwyższa wartość, jaką odnotowano w historii miasta w listopadzie, to 24°C, natomiast najniższa -5°C.

Wilgotność powietrza sprzyja przebywaniu na otwartym powietrzu i wynosi 80%. Słońce pojawia się na horyzoncie bardzo rzadko i gości w ciągu dnia nie więcej niż 2 godziny. Dodatkowym utrudnieniem pogodowym jest pojawiający się w listopadzie silny wiatr. Powoduje to, że temperatura odczuwalna jest o wiele niższa niż wskazania termometrów.

Autor: Mariusz Cebula

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO