TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Maj - Bodrum - pogoda, temperatury powietrza i wody

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Maj to idealny wręcz miesiąc na wypoczynek w Bodrum. Pogoda bowiem sprzyja zarówno zwiedzaniu, uprawianiu sportów wodnych jak i też sprzyja opalaniu i korzystania z kąpieli morskich. Temperatury powietrza są już dość wysokie i wynoszą około 26° C w dzień i 19° C w nocy. Z kolei temperatura wody wynosi około 20° C. O porze deszczowej już nikt nie pamięta, choć w niezwykle bujnej roślinności widać jeszcze jej duży wpływ. Niebo jest praktycznie bezchmurne, choć sporadycznie mogą jeszcze wystąpić niewielkie opady.

Ciekawostki o Bodrum

Bodrum wśród turystów, którzy nie lubią ekskluzywnych i tłocznych kurortów, nie ma zbyt pochlebnej opinii. Z tego też powodu często jest przez wielu omijany z daleka, a niesłusznie. Choć faktycznie w samym mieście pełno turystów, zgiełk i harmider, to jednak w okolicy wiele jest zacisznych wiosek, które również chętnie przyjmują turystów. Białe domki w otoczeniu gajów oliwnych i pomarańczowych, mnóstwo kwiatów, feeria barw i zapachów, malownicze, małe zatoczki, to tylko ułamek tego co mają nam do zaoferowania. Warto poświęcić choć parę dni na zwiedzenie tego miejsca, w którym znajdziemy nie tylko nowoczesne atrakcje, ale przede wszystkim wiele zabytków i ciekawych turystycznie miejsc.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO