TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Marmaris, całoroczna prognoza pogody.

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Pogoda w Marmaris to typowa śródziemnomorska. Zimą w Marmaris jest mokro i chłodniej niż w Antalya czy Kemer: czasami są ujemne temperatury w dzień Bożego Narodzenia i Nowego Roku, czasami spadnie deszcz i śnieg.

Normalne temperatury w Marmaris w styczniu wynoszą ok. 7 .. 12 ° C.

Wraz z nadejściem ocieplenia wiosennego temperatury szybko rosną, a na początku kwietnia, powietrze jest ogrzewane do 24 stopni Celsjusza, ale na otwarcie sezonu pływackiego czekamy do maja, gdy temperatura wody w Marmaris dochodzi do +20 ° C.

Pogoda w Marmaris w lecie tak jak w innych regionach Turcji, czyli sucho i czasami bardzo gorąco: średnia temperatura w Marmaris wynosi mniej niż maksymalna dla Turcji, ale wiele razy w ostatnich latach, często temperatury +45 ° C nie były rzadkością.

Temperatura wody w lecie pozostała stabilna na poziomie ok. +25 ° C. Ciepłe lato trwa aż do września – w dzień temperatura w Marmaris wynosi zwykle 28-30 stopni, a dopiero w połowie października temperatura powietrza spada poniżej 25 stopni Celsjusza.

Autor: Andrzej Zalewski

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO