TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Pogoda w Antalyi w listopadzie, temperatury powietrza i wody.

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Jeśli zdecydujesz, że na swój zasłużony listopadowy urlop udasz się do Turcji, musisz przygotować się psychicznie na to, że właśnie w tym jesiennym miesiącu dobiega koniec sezonu na plaży na tureckim wybrzeżu. Zazwyczaj na początku listopada najcieplejszym miejscem w Turcji jest Antalyia. Antalya jest jeszcze ciepła jak w okresie letnim od +23 do +26 stopni, a możliwe jest jeszcze popływać w dość ciepłych wodach Morza Śródziemnego (temperatura wody na początku listopada może utrzymywać się w granicach: +19-21 stopni Celsjusza).

Koniec listopada w Antalyi, temperatury.

Ale kiedy listopad nieuchronnie dobiega końca, pogoda w Antalyi zmienia się i w dzień temperatura powietrza nie przekracza +15-19 stopni, a w nocy jest chłodno, około +10-13 stopni Celsjusza. O kąpieli w morzu ? - do trzeźwej głowy nikomu taka myśl nie przychodzi, jako że temperatura wody morskiej wynosi zaledwie około +15-17 stopni. Z małymi wyjątkami, ponieważ spotyka się rosyjskich turystów, zahartowanych w pływaniu na basenach mórz Północnych i fanów zimowego pływania, dla których taka temperatura jest niezwykle komfortowa.

Autor: Andrzej Zalewski

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO