TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Marzec nad Morzem Marmara- klimat i temperatury

Temperatury powietrza w marcu nad Morzem Marmara zbliżają się już do 20° C, zatem jest bardzo przyjemnie i całkiem ciepło. Noce nieco chłodniejsze z temperaturami około 8° C i woda, która nagrzewa się dość szybko przez coraz to intensywniejsze słoneczko, dochodzi już do 20° C. Jest to więc bardzo przyjemny czas na spędzenie tam urlopu, na zwiedzanie i spacerowanie malowniczymi, tureckimi uliczkami.

Ciekawe miejsca (atrakcje) nad  Morzem Marmara w Turcji

W skład regionu Marmara wchodzi 11 prowincji, z których część leży w Europie, a część na kontynencie azjatyckim. Największym miastem tego regionu jest Stambuł, jedyne miasto na świecie, które leży na dwóch kontynentach. Jest to olbrzymia aglomeracja, która skupia w jednym miejscu życie kulturalne, polityczne i administracyjne tego regionu. Stambuł to prawdziwy fenomen w skali światowej, nie tylko ze względu na swoje niecodzienne i specyficzne położenie, ale także ze względu na bardzo dużą liczbę mieszkańców. Jest to najbardziej zaludnione miasto i region w całej Turcji. Samo miasto to oczywiście najważniejsza dla turystów jego stara część, która jest zabytkowa, ale także i nowa, która obfituje w teatry, muzea, wystawy i wiele innych ciekawych rozrywek. Warto również zobaczyć prowincję Bilecik i Balikesir, które słyną ze źródeł termalnych, a także bujnej fauny i wielu starożytnych zabytków.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO