TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Pogoda – temperatury i opady – marzec Stambuł

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Marzec w Stambule to początek pory wiosennej, a koniec dosyć chłodnej dla tego obszaru zimy. W mieście zaczynają pojawiać się pierwsi turyści, którzy przybywają głównie po to, aby bez uciążliwych upałów zwiedzić największe zabytki miasta.

Temperatura w marcu to średnio ok. 13°C. W historii miasta notowano jednak w tym miesiącu nawet 26°C, ale zdarzały się także o wiele niższe temperatury jak np. 0°C. Woda w morzu w marcu ma niewiele ponad 5°C. Ilość dni słonecznych jest o wiele mniejsza niż deszczowych. Przeważają dni pochmurne, a prawdopodobieństwo pojawienia się deszczu to nawet 40%. Gdy słońcu uda się przebić przez grubą warstwę chmur, pojawia się na horyzoncie na nie więcej niż 4 godziny.

Średnia ilość opadów przypadająca na miesiąc marzec w Stambule wynosi 60 mm. W tym czasie notuje się bardzo wysokie wskaźniki wilgotności powietrza, która z powodu pojawiającego się dosyć często deszczu(ok. 14 dni w miesiącu) utrzymuje się na poziomie ok. 80%.

Autor: Mariusz Cebula

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO