TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Morza i plaże w okolicach Icemeler.

Icmeler – miasto pięknych plaż i lazurowego morza

Icmeler jest kurortem turystycznym, w którym na próżno szukać zabytków. Miejsce to nastawione jest na zyski pochodzące przede wszystkim z turystyki plażowej.

Miasto usytuowane jest na Półwyspie Datca, a panujący tutaj klimat śródziemnomorski zapewnia idealne warunki do wypoczynku w okresie od maja do końca września. Na obszarze Icmeler znajdują się ujęcia wód mineralnych, które maja właściwości lecznicze. Podobno znakomicie pomagają w walce z problemami reumatycznymi. Największą zaletą tego miejsca są malownicze krajobrazy oraz piaszczyste plaże. Są one bardzo dobrze zadbane, regularnie sprzątane.

Do kąpieli morskich zachęca gorąca woda. Dodatkowo jest ona bardzo czysta i posiada błękitny odcień. Zachęca to do uprawiania sportów wodnych, przede wszystkim podwodnego nurkowania, podczas którego możemy podziwiać bardzo dobrze rozwinięte na tym obszarze rafy koralowe. Na plażach znajdują się ratownicy czuwający nad bezpieczeństwem turystów. Wody przy brzegu są bardzo płytkie, dzięki czemu Icmeler staje się idealnym rozwiązaniem na miejsce urlopowe dla rodziny wraz z dziećmi.

Po trudach dnia warto wybrać się do tutejszych restauracji i kawiarni. Z reguły są to miejsca bardzo klimatyczne oferujące tureckie i regionalne specjały. Powietrze jest bardzo czyste i przyjemne zachęcając w ten sposób do wieczornych spacerów. Życie nocne w Icmeler nie istnieje. Jeśli poszukujemy mocnych, nocnych wrażeń, to warto wybrać się do pobliskiego Marmaris. Miasto jest idealnym rozwiązaniem dla osób planujących odpoczynek w ciszy i na łonie pięknej natury. Dobrze odnajdą sie także fani sportów wodnych.

Autor: Mariusz Cebula

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO