TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

 Kwiecień nad Morzem Egejskim- temperatury i klimat

Ten region charakteryzuje się łagodnym, morskim klimatem na wybrzeżu, przechodzącym w kontynentalny, suchy im dalej na wschód. Temperatury powietrza w dzień wynoszą około 20° C, a w nocy około 11' C. Natomiast temperatura wody na wybrzeżu wynosi średnio 18° C. Opady występują bardzo rzadko, a jeżeli już natrafimy na zachmurzone niebo, to z całą pewnością  nie potrwa to zbyt długo i znów będzie się można cieszyć gorącym, tureckim słoneczkiem.

Ciekawe miejsca nad Morzem Egejskim

Region Egejski leży w zachodniej Anatolii i jest to region bardzo ciekawy turystycznie. Można tam zarówno odpoczywać na piaszczystych plażach, uprawiać sporty wodne, jak i zwiedzać liczne zabytki i podziwiać przyrodę. Niebywałą atrakcją jest starożytne miasto Efez z licznym ruinami świątyń, starożytnych teatrów i wielu innych budowli. Największe miasto tego regionu to Izmir, w którym także znajdziemy masę zabytków a także wiele współczesnych atrakcji. Nie zapominajmy także o tym, że właśnie w tym regionie znajdują się słynne na cały świat wapienne tarasy Pamukkale, które  są niesamowitą atrakcją dla turystów.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO