TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Różnice temperatur- temperatury powietrza i wody

Wspominaliśmy o dość znacznych różnicach pomiędzy regionami Turcji, warto jednak pamiętać także o różnicach pomiędzy temperaturą występującą w dzień i w nocy. Nocą bowiem temperatura powietrza spada nawet o połowę, zatem jest naprawdę zimno. Natomiast temperatury wody w styczniu nie pozwalają już na kąpiele, gdyż wynoszą od 10° C do 18° C.

Co ze sobą zabrać jadąc do Turcji w styczniu?

Gdy planujemy swój urlop w Turcji `na styczeń, to pamiętajmy o tym, że w niektórych regionach panują tam wówczas dość niskie temperatury. Jak już wspominaliśmy, najcieplej jest z reguły w środkowej części kraju i na wybrzeżach, natomiast najchłodniej jest na północy i w rejonach górskich. Pamiętajmy zatem o zabraniu ciepłych ubrań, bowiem nawet jeżeli wybieramy się w cieplejsze regiony, to nocą temperatury są zawsze naprawdę niskie. Konieczne zatem będą ciepłe swetry, kurtki i czapki. Ne zapominajmy również o parasolach, gdyż styczeń to także czas dość obfitych opadów.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO