TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Pogoda w Antalyi w sierpniu, temperatury powietrza i wody.

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Pogoda sierpniu na wybrzeżu Antalyi jest absolutnie przewidywalna. Z tego powodu, jeżeli zamierzasz spędzić swój długo wyczekiwany urlop w sierpniu Antalyi w jednym z kurortów, nie trzeba codziennie uważnie słuchać prognozy pogody. Możesz być absolutnie pewny, że co roku w sierpniu w Antalyi jest najgorętsza letnia pogoda. Średnia dobowa temperatura powietrza jest stabilna w granicach +35-36 stopni, czasami rośnie nawet wyżej, a nawet łamie kreskę 40 stopni Celsjusza. Deszcz o tej porze roku w Antalyi absolutnie nie występuje. Temperatura morza mieści się w przedziale  +25-29 stopni Celsjusza.

Do Antalyi w sierpniu.

Mimo tak gorącej pogody, w sierpniu w Antalyi panuje prawdziwy turystyczny najazd. Tłumy turystów europejskich i wielu turystów z różnych części świata już dawno i zasłużenie wybrało tureckie kurorty jako miejsce do urlopu w sierpniu. Dla przebywających urlopowiczów gorący sierpień jest jak naturalny lek na stawy, bo co jest dobrze znane wszystkim "ciepło kości leczy, a nie łamie." Co więcej, to ciepło nie jest osłabiające, a ze względu na niską wilgotność powietrza jest tolerowane przez organizm bardzo łatwo i przyjemnie.

Jeśli chcesz mieć zagwarantowane wakacje nad morzem w Antalyi w sierpniu, należy rozważać rezerwację wcześniej, inaczej prawdopodobieństwo, że dostaniesz dla siebie bilet jest zredukowana do minimum. Chociaż…, w sierpniu  istnieje realna szansa pojechać na urlop w ostatniej chwili, ale do tego trzeba stale utrzymywać w gotowości zapakowane walizki, czekając na telefon od swojego agenta podróży.

Autor: Andrzej Zalewski

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO