TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Pogoda – temperatury i opady – sierpień Stambuł

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Sierpień w Stambule to najcieplejszy obok lipca miesiąc w roku. Na plażach duże ilości turystów, którzy rezerwowali najlepsze miejsca w hotelach z ogromnym wyprzedzeniem. Na termometrach na przestrzeni całego miesiąca bardzo wysokie temperatury, które oscylują w granicach 32°C.

Prawdopodobieństwo wystąpienia opadów w Stambule w miesiącu sierpniu wynosi zaledwie 7 %. Oznacza to w praktyce, że deszcz pojawia się wówczas tylko w ciągu jednego dnia, a jego ilość nie przekracza 5 mm.

Turyści zmagają się z ogromnym upałem i żarem lejącym się z nieba. Warto pamiętać o odpowiedniej ochronie skóry, gdyż słońce utrzymujące się na horyzoncie przez 13 godzin na dobę może okazać się naprawdę bardzo szkodliwe.

Pod koniec miesiąca, ze strony morza pojawia się lekka bryza, przynosząca nieco ukojenia. Woda w morzu ma nawet 25°C. Nie dziwi, więc duża ilość osób, która oddaje się morskim kąpielom i lenistwie na plaży.

Autor: Mariusz Cebula

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO