TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Pogoda we wrześniu w Antalyi, temperatury powietrza i wody.

Weather Forecast | Weather Maps | Weather Radar | Hurricane Center

Pogoda we wrześniu w Antalyi dla przebywających turystów jest bardzo przyjemna i komfortowa. We wrześniu ciepło w końcu traci swoją intensywność i wita  przyjemnym ciepłem i wygodną temperaturą, co sprawia radość osobom nie znoszącym nadmiernych temperatur. W Antalyi we wrześniu, jest prawdziwe babie lato. Średnia temperatura powietrza w ciągu dnia wynosi  +25-28 stopni, a w nocy około +18-24 stopni Celsjusza. Ulewne deszcze we wrześniu, na tureckim wybrzeżu prawie się nie zdarzają, więc parasol i ciepłe ubrania na wyjazd we wrześniu do słonecznej Antalyi na pewno nie będą potrzebne.

Wrzesień w Antalyi, udane wczasy.

Jeśli weźmiemy pod uwagę pozytywne aspekty wypoczynku w Antalyi we wrześniu, to można dodać bardzo ważne punkty - o tej porze roku ustępują tłumy sierpniowych turystów z krajów europejskich, a tym samym znika problem przepełnienia w hotelach, jest dużo bardziej przestronnie na plażach i w restauracjach i ogólnie mniej obcych ludzi w ramce wakacyjnych zdjęć, oraz w Turcji o tej porze roku dojrzewają lokalne odmiany granatów - niesamowicie słodkie i zaskakująco smaczne!

Autor: Andrzej Zalewski

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO