TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


Wakacje Supermarket
iqoption.pl - trading opcje binarne - można na tym zarobić - 90% w 60 sekund

iqoption .pl - program partnerski

Sierpień na Wybrzeżu Egejskim- Fethiye

Jeżeli znudzi się nam już leżenie na plaży i zmęczą nas tłumy wczasowiczów w znanych kurortach, to warto wybrać się choć na kilka dni w spokojniejsze rejony. Takim miejscem jest na przykład miejscowość Fethiye, która leży na południu Wybrzeża Egejskiego. Ze względu na brak plaży turystów nie ma tam zbyt wielu, choć miejscowość i cała okolica jest bardzo malownicza. Znajdziemy tam natomiast wspaniały port, wokół którego usytuowane są hotele, restauracje, czyli wszystko, czego może zapragnąć zmęczony turysta. W głębi miasta znajdziemy zabytkowe budowle, które dodają tej miejscowości niepowtarzalnego klimatu. Do tego piękna przyroda i bardzo przyjaźnie nastawieni mieszkańcy sprawią, że naprawdę wypoczniemy.

Sierpień w Fethiye - temperatury, klimat, co robić?

W Fethiye życie toczy się leniwie i spokojnie. Nikt się nie spieszy i nie denerwuje. Jest to prawdziwa oaza spokoju, gdzie każdy może naładować akumulatory. W pobliżu miasta znajduje się opuszczona wioska grecka, która jest idealnym miejscem na spokojne spacery. W sierpniu temperatury wynoszą tam około 32° C i prawie w ogóle nie ma opadów deszczu. Trzeba zatem dużo odpoczywać i prowadzić spokojny tryb życia, aby nie męczyć organizmu.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO