TurcjaPogoda.com :: KONTAKT :: REKLAMA ::
Pogoda w Turcji-profesjonalny serwis turystyczny


iqoption - bonus demo i opcje binarne - najlepszy broker online

iqoption .pl - program partnerski

Marmaris, zalety kurortu.

Marmaris jest godzinę jazdy samochodem od międzynarodowego lotniska w Dalaman. Marmaris, tak jak Bodrum i inne kurorty Turcji mają swoje zalety i wady w porównaniu do Antalyi. Na przykład w lecie w Turcji nie jest tak gorąco jak w Antalyi, a tym bardziej w Alanyi.

Temperatura nawet w lipcu i sierpniu rzadko osiąga około 30. W bardziej górach muł i lasów i naturalnych. Jednak mniej piaszczyste plaże i wody trochę chłodniejsze. Plaże w Marmaris oraz innych kurortach są głównie żwirowe, luzem lub "platformy".

Morze Egejskie, czyściej i ciszej. Urokliwe zatoczki, które nie są standardowe hotele (które są, na przykład, słynny Lykia World i Hilsider) - wizytówka wybrzeżu Morza Egejskiego. Ponadto, znajdują się bardzo blisko do miast, w których nocnych wrzenia.

Natomiast sama Antalya, gdzie cudzoziemcy podróżować do głównych dzielnic handlowych. Na Morzu Egejskim wycieczki wybrzeża do greckich wysp. W dwóch z nich, Kos i Rodos, Rosjanie mogą już jeździć bez wizy. Plany lokalnych biur podróży - zaoferować Rosjanom rejsy jachtem do innych wysp. Jednocześnie rosyjscy turyści mogą podróżować do nich zgodnie z pokładowej ust karta pokładowa), a ich paszporty będą przechowywane w czasie rejsu w firmie. Do 2,5 tysięcy dolarów w Bodrum można wypożyczyć jacht na tydzień przez 8-12 ludzi i podróżować samodzielnie, gdzie dusza zapragnie. Brytyjskie i holenderskie chętnie angażują się w tego typu wakacje.

Autor: Andrzej Zalewski

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Turcja Pogoda Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu TurcjaPogoda.com


200 złotych na wakacje

Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku
serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych.

Projekt strony i wykonanie - CreSEO